Prosimy o kontakt
z wacicielem obiektu i poinformowanie o nieaktywnej stronie

tel. [+48] 504119111Opiekun strony - Tenet Jelenia Gra tel. 75 64 19 919


zapraszamy na stron

NOCLEGI NAD MORZEM, W GRACH I NAD JEZIORAMI -

DOMKI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE - Domki w Szklarskiej Porębie Szklarska Poręba

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 2938

DOMKI W SZKLARSKIEJ PORĘBIE


Szanowni Państwo.
            Nasz obiekt znajduje się w Szklarskiej Porębie Górnej. Posiadamy 2 Domy w których znajdują się niezależne studia apartamenty każdy z dodatkowym pokojem dziennym, aneksem kuchennym i osobnym wejściem. Oferta obejmuje wynajęcie domków na wyłączność lub pojedynczych apartamentów .
Dodatkowo Dom nr 2 posiada salę bankietowo-konferencyjną wyposażoną w kino domowe,TV-SAT, projektor z ekranem. Sala posiada kuchnię wyposażoną w podstawowy sprzęt AGD i zastawę. Kameralna sala idealna na zorganizowanie spotkania lub imprezy okolicznościowej dla ok.20 osób. Możliwość skorzystania z oferty firmy cateringowej.

Nowość!!! Nocleg z ubezpieczeniem turystycznym gratis. Ubezpieczenie obowiązuje na terytorium Polski po ustaleniu warunków rezerwacji oraz zgodnie z OWU polisy ubezpieczeniowej. Szczegóły w cenniku.

Domek Bliźniak - wygodna propozycja . Dom składa się z dwóch niezależnych części po 60 m kw. plus taras 20 m kw. Każda z części może pomieścić 4-6 osób z dziećmi do 8 osób. Domek

Bliźniak część nr 1
Parter: pokój dzienny z aneksem kuchennym 260 , częścią jadalną , częścią wypoczynkową, TV49 ,Wi-Fi ,łazienka, tras-meble ogrodowe,grill. Wyście na taras bezpośrednio z pokoju dziennego. Piętro : dwie sypialnie , łazienka. Gwarantujemy gościom zniżki na różne atrakcje w tym 15 % zniżki na wycieczki do Pragi ,Skalnego Miasta. Zdjęcia domku znajdują się w zakładce "opis domków"

Domek Bliźniak część nr 2
Parter: pokój dzienny z aneksem kuchennym 260 , częścią jadalną,częścią wypoczynkową, TV49, Wi-Fi, łazienka, taras - meble ogrodowe,grill. Wyjście na taras bezpośrednio z pokoju dziennego. Piętro : dwie sypialnie ,łazienka. Gwarantujemy gościom zniżki na różne atrakcje w tym 15 % zniżki na wycieczki do Pragi , Skalnego Miasta. Zdjęcia domków znajduję się w zakładce "opis domków" Dom nr 2 posiada 3 niezależne apartamenty każdy z osobnym wejściem oraz z salą bankietowo-konferencyją.

Apartament nr 1
Apartament typ studio (2+3) pokoje dwuosobowe, TV-Sat, internet Wi-Fi, łazienka, aneks kuchenny (lodówka,mikrofalówka, kuchenka elektryczna,czajnik) weranda z kominkiem,osobne wejście,bezpłatny parking przy posesji,grill. Plac zabaw dla dzieci. Gwarantujemy gościom zniżki na różne atrakcje w tym 15% zniżki na wycieczki do Pragi ,Skalnego Miasta. Zdjęcia apartamentów znajdują się w zakładce "opis domków"

Apartament nr 2
Apartament typ studio (2+2) optymalnie (4+2) TV- Sat, Internet Wi-Fi, pokoje z łazienkami, 3 pokoje dwuosobowe ,aneks kuchenny (lodówka, mikrofalówka, kuchenka elektryczna,czajnik), oddzielne wejście, bezpłatny parking , grill. Plac zabaw dla dzieci. Gwarantujemy gościom zniżki na różne atrakcje w tym 15% zniżki na wycieczki do Pragi ,Skalnego Miasta. Zdjęcia apartamentu znajdują się w zakładce "opis domków"

Apartament nr 3 z klimatyzacją.
Apartament z klimatyzacją typ studio (2+2) dwie sypialnie dwuosobowe, pokój dzienny z aneksem kuchennym (lodówka ,mikrofalówka,kuchenka elektryczna, czajnik),TV -Sat, internet Wi-Fi, łazienka, osobne wejście, bezpłatny parking , grill plac zabaw dla dzieci. Gwarantujemy gościom zniżki na różne atrakcje w tym 15% zniżki na wycieczki do Pragi , Skalnego Miasta. Zdjęcia apartamentu znajdują się w zakładce "opis domków"

Atutem apartamentów są osobne wejścia dające gościom dużą niezależność i swobodę tak jak w domkach. Główną zasadą gospodarzy jest nieprzeszkadzanie gościom w czasie urlopu u podnóża Sudetów oraz udzielanie pomocy w potrzebie. Obiekt posiada własny parking. zlokalizowani jesteśmy blisko centrum.
Warunkiem rezerwacji jest wpłata uzgodnionej kwoty zadatku na konto nr PL 22 1320 1537 0526 4146 2000 0002 Szkoła Nauki Jazdy ABS Bogdan Krawiec 58-580 Szklarska Poręba , ul. 1 Maja 45/2, nip 611-177-41-56. Wpłacany zadatek nie jest zwracany.
Slideshow
DSC05028 Biliżniak (2) DSC05005 DSC04988 DSC05020 DSC05004

Zapytaj o nocleg

Data przyjazdu
Data wyjazdu

Newsletter

Powiadamiaj o nowych ofertach
/td>